KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / 822022
nr 82 2022
BLANDTEKNIK Flickporträtt, monogr. sign. JS 1902 (James Sant?) 26x22
måndag 17 september 2001
kl 17:30:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)